Алатир

Артикул: al-78100

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 520 грн.

Алатир - це уособлення життя, вічного руху і круговороту буття. Назва ділиться на три божественних слова: «ал» - мешкає в висоти небесної, «ла» - душа і «тирь» - несе, що дарує. Ал-ла-тирь - несучий дух небесний і божественний.

Купити в 1 клік

Алатир - це уособлення життя, вічного руху і круговороту буття. Назва ділиться на три божественних слова: «ал» - мешкає в висоти небесної, «ла» - душа і «тирь» - несе, що дарує. Ал-ла-тирь - несучий дух небесний і божественний. Сам оберіг зірка Алатир народився від переплетення жіночого і чоловічого начала: прямого і косого хреста. Вірували стародавні слов'яни, що тільки об'єднання цих двох сил, добра і зла, творення і руйнування, здатне життя породити. Вісім вершин зірки прагнуть до друг-другу і утворюють дев'яту, сам Алатир, сенс всього живого.

І якщо вдуматися, то світ був народжений подібно до дитини, силою світлою і м'якою, як мати і силою твердої і непорушною, як батько. Алатир є і початок, і народження світу цього і кінець його, який знову народжувати буде душу безсмертну. Об'єднав Алатир три світи: Прави - світ богів, Яви - світ живих і Нави - світ пішли. На алатир написана книга Ведів, закони і порядки для всіх трьох світів і всіх його мешканців. І небесний вісник птах Гамаюн на алатир сидить і за всім спостерігає, охороняючи спокій каменю і сили його. Алатир - очей Рода, Бога Богів, першого і ненародженої. Ті, хто пішов батьки, праотці і інші предки - це теж Бог Рода, бо народжує він душу і повертає її собі після. Алатир - це і батько-Сварог і мати-Лада, діти Рода і частина його, що все світи і все живе і неживе в них.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.