Цвіт Папороті

Артикул: cz-78406

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 450 грн.

Квітку папороті, зображений на медальйоні або іншому предметі вважався найсильнішим оберегом. Це хороший захист від чорної магії, здатна відбити змови і привороти.

Купити в 1 клік

Квітку папороті, зображений на медальйоні або іншому предметі вважався найсильнішим оберегом. Це хороший захист від чорної магії, здатна відбити змови і привороти. Власник такого оберега володіє невичерпним удачею й успіхом у будь-якому починанні. Протистояти поганим чарам – одне з переваг папороті.

Також його використовують для залучення позитивної енергетики. У період з липня по вересень вважається, що папороть володіє найсильнішими властивостями. В цей час на внутрішній стороні листя виникають суперечки. Це значить, що прийшла пора збирати папороть для проведення обрядів, ритуалів або щоб зробити оберіг. Невеликий стебло цієї рослини захистить свого власника від усього негативного і додасть йому фізичну силу, а також наділить духовної.

Символ папороті означає чистоту людської душі, тобто все світле, що є в людині. Віруючі люди, впевнені, що сила, яка мешкає в папоротнике передається людині. В нього відкриваються неймовірні здібності до пошуку скарбів. Папороть виконує заповітні бажання.

Справжня мета оберега – допомогти людині знайти силу всередині себе і стати багатим духовно. Тільки люди, які цінують мир з духовної точки зору, можуть поставити перед собою будь-яку мету. Магічні властивості оберега допоможуть добитися її.

Оберіг володіє також іншими, не менш важливими особливостями. Його використовують як цілющий засіб. Вишите зображення квітки захистить від усіх хвороб. Одягнувши таку одяг на хвору людину, незабаром він зцілиться. Незважаючи на те, що в наш час існують різні технології лікування, люди все частіше вдаються до народних методів.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.