Молот Тора

Артикул: mo-78341

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 1 200 грн.

Вважається, що молот Тора більше підходить для чоловіків, з давніх часів він захищав воїнів, надавав їм сміливості і удачі в боях. Зверталися до його допомоги мандрівники і мореплавці.

Купити в 1 клік

Вважається, що молот Тора більше підходить для чоловіків, з давніх часів він захищав воїнів, надавав їм сміливості і удачі в боях. Зверталися до його допомоги мандрівники і мореплавці. Вважалося, що оберіг допоможе їм уникнути голоду і нещасть в дорозі, захистить від стихійних лих. Ще одне значення цього символу - родючість, тому наречені клали його під ліжко, щоб в сім'ї було багато дітей. Але могутній амулет не може виконувати єдину роль, його енергія здатна зробити дуже багато. У стародавні часи люди боялися навих: лісовиків, чортів, русалок.

Зараз мало хто боїться зустріти в лісі троля, а на кладовищі - ожилого мерця, але в пристріт і негативну енергетику вірять багато. Цей оберіг нейтралізує поганий вплив, і наділяє людей своєю філософією не здійснювати божевільних вчинків. А хіба такі якості потрібні тільки чоловікові, а жінці може обійтися без захисту і розуму? Стійкість, сміливість, воля до перемоги потрібні всім, і скандинавський оберіг допоможе активізувати ці риси характеру. Але такі якості можуть привести і до біди: травмі, злочину і навіть загибелі. В цьому випадку талісман стає захисником, він вбереже від непотрібного ризику і допоможе уникнути нещастя.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.