Молвінець

Артикул: mo-7883

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 450 грн.

Стара ціна: 500 грн.

Слов'янський оберіг молвінец - один з найсильніших знаків слов'янської сакральної культури. Цей універсальний знак має найважливіше значення. Його може носити людина будь-якого віку і будь-якої професії. Талісман захищає свого власника від будь-якого негативу народженого людським словом.

Купити в 1 клік

Молвінец - один з найдавніших символів сакральної слов'янської культури. Це енергетично потужний знак широкого спектру дії, який споконвіку використовувався як оберіг, що дарує захист від негативу, народженого словом.

Як не важко здогадатися, назва символу відбуватися від дієслова «мовити», що означає говорити. Саме на цьому аспекті сконцентрована сила Молвінца: він блокує потоки будь-що входить енергією, які з'явилися в результаті негативних емоцій і були виявлені в світі словом. Іншими словами, якщо людині хтось побажав зла або позаздрив його успіху, сказав «пару ласкавих» за спиною або занадто емоційно порадів за нього, трансцендентне вплив подібної дії буде носити однозначно негативний вектор. Сила впливу може відрізнятися, в залежності від особистісних характеристик того, хто створив зло. У будь-якому випадку такі ось вроки, явні або НЕ явні, можуть принести масу проблем: від головного болю або нетравлення до повного паралічу і загибелі.

Саме для цього і служить Молвінец - він захищає людину від зла, породженого словом. Якщо антагоніст енергетично слабий, Молвінец може «відбити» його негатив, або навіть помножити. Але заснована його функція - розсіювати спрямоване на господаря зло. При цьому Молвінец абсолютно універсальний, його може носити будь-яка людина, в будь-якому віці, з будь-яким родом занять. Це одні з найсильніших захисних символів наших предків. Його нерідко можна зустріти в узорах древніх рушників або у вигляді татуювань на тілах могутніх волхвів.

Крім того, Молвінец здатний захищати не тільки самої людини, який носить його у вигляді оберега, але і весь його Рід. Але для цього оберіг повинен бути певним чином «заряджений».

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.