Оберіг Чорне Сонце

Артикул: ob-78340

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 420 грн.

Людина, що носить цей слов'янський оберіг у вигляді підвіски, кулони, каблучки, знаходить дороговказну нитку в глибини пам'яті Роду.

Купити в 1 клік

Людина, що носить цей слов'янський оберіг у вигляді підвіски, кулони, каблучки, знаходить дороговказну нитку в глибини пам'яті Роду. Він може відрізнити зерна від полови, в рази розширити свій кругозір, пізнати таємниці всесвіту, побачити те, що недоступно простому обивателеві. А також отримати незриму, але в той же час сильну підтримку Роду. Потужність предків (не просто сім'ї, а всіх пішли в небуття слов'ян!) буде вести його по життю прямими дорогами, допоможуть знайти найкоротший шлях до перемоги і успіху.

кольцо чёрное солнцеАле лише в тому випадку, якщо володар його живе по совісті. Якщо помисли чисті, а устремління відображають світло. Якщо пам'ять звучить для неї як поняття з великої літери, і глибинні її знання взяті не напрокат, щоб домогтися чого-то зараз і негайно, а дійсно шануються як коріння, сполучні покоління.

Слов'янський оберіг здатний жорстоко покарати того, хто тщедушен і алчен. Чорне Сонце відчуває справжні спонукання, приховані в глибинах нашої свідомості. Три Коловороту лежать в його основі. Промені їх повернені не в зовнішній світ, а всередину – в саме єство людини. І оберіг допомагає тільки гідному.

Чорне Сонце – оберіг лише для сильних духом. Він, щедро ділячись своєю міццю, родовими знаннями, вимогливо ставиться до свого власника. Відступників від честі і совісті тих, хто ставить матеріальне над духовним, він руйнує.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.