Оберіг для дома Сила Перуна

Артикул: ob-78582

Матеріал: Дерево
Під замовлення

Ціна: 8 800 грн.

Списи та щит ковані з заліза. Перун - напевно самий популярний Бог у Слов'ян. До сих пір збереглися назви населених пунктів в честь нього. Наприклад в Дніпропетровській області є село Перун.

Купити в 1 клік

Перун - напевно самий популярний Бог у Слов'ян. До сих пір збереглися назви населених пунктів в честь нього. Наприклад в Дніпропетровській області  є село Перун.

Перун норовливий, є втіленням мужності і військової доблесті.
Перун хранитель рівноваги сил синів Рода - Белобога і Чорнобога. Коли сили Чернобога множаться і баланс порушується, втручається Перун і відновлює баланс сил. Стародавні Легенди зберігають безліч Перунових перемог над силами Чернобога. Перун може виступати в різних іпостасях і втіленнях. Багато герої давнини були його втіленнями або "синами". За допомогою до Перуну можна звернутися воїнам в лихі для вітчизни роки, щоб допомогти відновити рівновагу сил Белобога і Чорнобога. Справжні воїни завжди боряться нема за добро і світло, а за рівновагу сил. Як тільки рівновагу світу відновлено, боротьбу варто припинити, інакше ви встанете на підтримку сил руйнування, сил Чорнобога.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.