Оберіг Родимич

Артикул: ob-78164

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 460 грн.

Значення оберега Родимич є досить складним і простим одночасно, але при цьому він має просто колосальною енергією для носія. А символ родімічі є сплетіння кількох рун в заданому порядку.

Купити в 1 клік

Значення оберега Родимич є досить складним і простим одночасно, але при цьому він має просто колосальною енергією для носія. А символ родімічі є сплетіння кількох рун в заданому порядку. Кожна руна має особливий, і навіть в деякій мірі сакральний сенс, що приховує в собі неймовірну силу. Руна, що означає дію і це «Г»; «П» - означає закінчений життєвий шлях людини в земному світі; «С» - символізує початок нового життя. Інші руни символізують врата Велеса, які можуть бути відкриті кожним, хто йде по життєвому шляху до розвитку і вдосконалення свого духу. Руна «]» допомагає закрити так звані ворота мертвих, а символ «W» і «М» означають сильний дух і готовність жінки стати матір'ю.

Саме настільки різнопланове поєднання рун і робить цей символ неймовірно сильним і важливим для древніх слов'ян. Оберіг Родимич, купити який можна на нашому сайті стане ідеальним помічником для батьків, які прагнуть виховувати дітей, дотримуючись слов'янських традицій. Особливо він стане незамінним для батьків, адже у чоловіків спочатку сильний зв'язок з предками, а символ родімічі тільки посилить її і допоможе перейняти мудрість предків.  Родимич - амулет для справжніх чоловіків.

З давніх часів родімічі вважався виключно чоловічим оберегом, так як його форма грубіша і з великими кутами, що більше сприяє чоловікам, ніж жінкам. Даний оберіг стане хорошим подарунком для господаря в будинку, амулет додасть впевненості в собі і своїх силах, а також стане прекрасним талісманом для дітей!

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.