Руна Альгиз

Артикул: ru-78405

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 450 грн.

Альгиз - руна могутнього захисту. Це духовний міст між світом людей і світом богів, за яким до кожного людського роду сходить сила долати біди. Сила ця велика, адже не дарма ж в давні часи саме Альгиз воїни вирізали, гравірували на зброї.

Купити в 1 клік

Альгиз - руна могутнього захисту. Це духовний міст між світом людей і світом богів, за яким до кожного людського роду сходить сила долати біди. Сила ця велика, адже не дарма ж в давні часи саме Альгиз воїни вирізали, гравірували на зброї. Руна закликає довіряти власній інтуїції. Вона вказує на те, що в критичній ситуації або в момент, коли людина стоїть на роздоріжжі, йому неодмінно буде поданий знак про те, як саме діяти і яке рішення прийняти. Альгиз - це ще й захист від фізичної небезпеки.

З точки зору подій це можна трактувати, скажімо, як якийсь випадок, який представляв певний ризик, але якого успішно вдалося уникнути. Або ж все це ще належить пережити в майбутньому. Якщо в розкладі руна випала в поєднанні з Райдо, то, ймовірно, справа стосується транспорту. У певному контексті руна символізує магічну захист, говорить про те, що у людини є сильний амулет або ж інший засіб, яке захищає його від «поганого» ока (або його будинок від злодіїв, пожежі і т.п.) На побутовому рівні Альгиз може символізувати міцну дружбу з людиною чуйною, великодушним, з хорошим почуттям гумору.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.