Сокира Перуна

Артикул: so-78105

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 340 грн.

Оберіг Сокира Перуна завжди вважався тільки військовим, але при цьому здатною допомогти людям, які далекі від ратної справи. Значення оберега Сокира Перуна досить однозначно - він дарує мужність, стійкість, рух до наміченої мети - справжні риси справжнього воїна.

Купити в 1 клік

Оберіг Сокира Перуна завжди вважався тільки військовим, але при цьому здатною допомогти людям, які далекі від ратної справи. Значення оберега Сокира Перуна досить однозначно - він дарує мужність, стійкість, рух до наміченої мети - справжні риси справжнього воїна. Не менш часто оберіг Сокира Перуна символізує єднання з родом, расою, однодумцями. Незалежно від того, чи буде чоловік (оберіг є чоловічим) носити кулон Сокира Перуна або браслет з сокирами Перуна - вона буде надавати йому сили для того, щоб боротися з життєвими труднощами, які постійно з'являються на життєвому шляху.

Досить часто можна зустріти згадка про те, що знак Сокира Перуна - універсальний, і його можуть носити тільки справжні нащадки давніх слов'ян, які шанують свої традиції і пам'ятають про коріння. Але все ж оберіг Сокира Перуна допомагає активізувати бойову енергетику, дозволяє захистити воїна в бою. Сучасний воїн, який приймає рішення купити оберіг Сокира Перуна, може розраховувати на те, що громовержець завжди допоможе йому.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.