Валькірія

Артикул: va-78395

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 450 грн.

Символ «Валькірія» завжди по праву вважався одним з найсильніших сакральних давньослов'янських знаків і спочатку використовувався тими, хто належав до військової касти

Купити в 1 клік

Символ «Валькірія» завжди по праву вважався одним з найсильніших сакральних давньослов'янських знаків і спочатку використовувався тими, хто належав до військової касти. Також за допомогою оберега «Валькірія» жерці охороняли головні скарби мудрості. Будучи солярним символом, «Валькірія» несе активну життєву енергію Сонця, посилює чотири базових якості істинного Воїна, що стоїть на сторожі своїх земель і своїх духовних станів: честь, благородство, справедливість і мудрість.

Крім того, це потужний захисний оберіг. Однак «Валькірія» не тільки захищає воїна, а й дарує йому спокій і умиротворення після битви, оскільки має властивість нейтралізовувати негативну енергію будь-якого бою (будь то фізичні бойові дії або війна на рівні духу). Проте, «мирним» цей символ назвати складно: він досить агресивний, і тому втрачає свої магічні властивості, потрапляючи до нерозумному, слабкого або корисливого людині. Взагалі треба зазначити, що цей оберіг призначений тільки для гідних його людей, оскільки служить лише благородним намірам того, хто не сумнівається в своє високе призначення. Власник оберега «Валькірія» буде легко досягати позитивних творчих цілей, посиливши свою внутрішню енергію завдяки допомозі Вищих Сил.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.