Хрест колорік

Артикул: xr-78109

Матеріал: Медична сталь
Під замовлення

Ціна: 450 грн.

Життя людини невіддільна від життя Природи. Періоди пробудження змінюються часом найвищої енергії, потім настає заспокоєння і засипання, відпочинок - до нового пробудження. Традиційна колорічна обрядова практика наших предків допомагає людині залишатися живою частиною Світу. Від зими до весни, від літа до осені споконвічні слов'янські свята відзначають особливі стану в розвитку нашої Природи. Відповідні обрядові служіння в громадському колі налаштовують учасників дійства на відповідні енергії і ось вже сама Природа-Мати допомагає нам бачити і творити своє життя.

Купити в 1 клік

Життя людини невіддільна від життя Природи. Періоди пробудження змінюються часом найвищої енергії, потім настає заспокоєння і засипання, відпочинок - до нового пробудження.

Традиційна колорічна обрядова практика наших предків допомагає людині залишатися живою частиною Світу. Від зими до весни, від літа до осені споконвічні слов'янські свята відзначають особливі стану в розвитку нашої Природи. Відповідні обрядові служіння в громадському колі налаштовують учасників дійства на відповідні енергії і ось вже сама Природа-Мати допомагає нам бачити і творити своє життя.

Коментарі ()

    Ви повинні авторизуватися, щоб залишати коментарі.